شعار سال
جمعه 24 فروردین 1403

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اطلاعات شخصی هرفرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب میشود. حفاظت بیشتراز حقوق شخصی افراددر شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران میشود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری میگردد. هدف از این بیانیه آگاه ساختن شما درباره ی نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت میگردد.

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد، متعهد است براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب سایت/پورتال خود دانسته و از کاربران، آن دسته ازاطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع آوری و حفاظت داده ها، میداند.

 مشاهده صفحات پورتال ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمیباشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه میگردد.این اداره کل در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما میباشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خودرا افشا نمیکند.

 برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت میگردند. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازهی قبلی، با فرد یا موسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم میدانیم و در پورتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده میکنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی میکنیم. این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر میگیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری میکند.

 توجه داشته باشید که برخی ازاطلاعات شخصی شما، هنگامیکه پیام ویا مطلبی را در بخش ارسال نظرات ویا سایرقسمتهای سایت ارسال میکنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفادههای احتمالی و ارسال پیامهای ناخواسته از سوی دیگران شود.

 در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وبسایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانهای دیگر هستند. این وبسایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده از این وبسایت ها آنها را مطالعه کنید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین