شعار سال
جمعه 24 فروردین 1403

بیــانیه سطــح توافــق خـدمــات

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

پرتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد یک سیستم اطلاع رسانی و مدیریت محتوا میباشد که از چندین صفحه متنوع تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال میبایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد ممکن است شامل لینک هایی به سایتهای دیگر باشد. سایتهای لینک داده شده از درون این سایت، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمیگیریم. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد این پیوندها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک،ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

جهت استفاده از تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد شما متعهد میشوید که تحت هیچ شرایطی از سایت ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهرآن و ... شود، نمی باشید.

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد ممکن است شامل سیستمهای ارتباط جمعی نظیر سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایلهایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست

نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

 بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.

 انتشار ، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین مشابه، نام و موارد نامشروع.

 بارگذاری فایلها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مغایرت داشته باشد.

 بارگذاری فایلهایی که شامل ویروس بوده، فایلهای ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک رایانه دیگر گردد.

 تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.

 رهبری، هدایت و تشکیل گروههای هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.

 توزیع فایلهایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.

 محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویسهای ارتباط جمعی سایت.

 برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستمهای ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد.

اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ میداریم تا بر روی فایلها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد مخالف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ میداریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف سایت نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از فهرست اعضای سایت حذف نماییم.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت میباشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایلهای بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمیبایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید. شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

اطلاعات، نرم افزار، محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دورهای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه، آن را ویرایش نمایند.

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق »ارسال پیشنهادات« میباشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، تماس برقرار نمایید. به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی میگردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

علاوه بر ارائه اطلاعات تماس کارشناسان و مدیران به تفکیک هر معاونت در منوی واحدهای سازمانی، امکان ارسال پیام به مدیران سازمان نیز در بخش ارتباط با ما و منوی ارتباط با همکاران از طریق ایمیل سازمانی وجود دارد.

کلیه خدمات الکترونیکی شده دستگاه در منوی "میز خدمت" قابل دسترس مراجعین محترم میباشد.

کاربران میتوانند از طریق منوی “نظرسنجی” در صفحه اصلی پورتال، نظرات خود را مرقوم کرده تا بر اساس آن راهبردهای مناسب جهت جلب رضایت اتخاذ گردد.

تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد بصورت تمام وقت در دستررس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین